Busy Bochnia Holandia

BUSY BOCHNIA HOLANDIA

BUSY Z BOCHNI DO NIEMIEC I HOLANDII

Przeprowadzamy profesjonalne, a także atrakcyjne busy Bochnia Holandia – Niemcy i przewozy do Belgii z adresu pod adres. Najczęściej obsługujemy: Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia i okolice. Jako profesjonalny przewoźnik, możemy zaoferować Państwu naprawdę wyróżniającą się opcję! Charakteryzuje nas niska cena, punktualny przewóz, a także kompleksowe podejście do zadania. Przeprowadzamy busy do Niemiec i Holandii z miasta Bochnia, a także całego województwa podkarpackiego. Przy tym dowozimy podróżnych z małopolski oraz śląska nieopodal autostrady A4. Tomtur jest jedną z najsolidniejszych regionalnych przedsiębiorstw wykonujących busy dla miasta Bochnia. Dużą chlubą są dla nas nasi profesjonalni szoferzy. Ogromne doświadczenie zezwala firmie chlubić się solidną i cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na ulepszaniu oraz rozwijaniu oferty – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych cen na busy z Bochnia do Holandii i Niemiec.

Przewozy Bochnia Holandia i Niemcy

Nasza niesamowita flota busów od dawna transportuje tysiące podróżnych! Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsłużenia Państwa oraz uskutecznienie przewozu. Od lat dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie elementy naszej pracy, aby nic nie spowolniło przeowzów. W naszej ofercie są jednocześnie busy, ale i niedrogi przewóz paczek oraz bagaży. Gwarantujemy pełną pomoc przy doborze dopasowanych kierunków przejazdu z Bochnia do Holandii i Niemiec. Nasz fachowy i profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Posiadane busy to zawsze nowoczesne i wygodne Reanult Traffic. Niewygórowana cena za busy dla lokalizacji Bochnia bierze początek z wysokiej popularności, a także opracowanych metod działania. Busy korzystają z nowoczesnej, a także odświeżanej w czasie rzeczywistym nawigacji TOMTOM traffic, z tego powodu nigdy nie ma problemu z dotarciem na wyznaczony adres spod drzwi do drzwi! Nasz najpopularniejszy kierunek to busy: Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

BEZPIECZNE BUSY DO HOLANDII I NIEMIEC Z BOCHNI!

BUSY BOCHNIA HOLANDIA – NIEMCY

Poznaj nasze atuty! Busy Bochnia Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

Busy Bochnia Niemcy

Szybki przejazd

Tomtur oferuje busy do Niemiec najszybszą i precyzyjnie ustaloną trasą. Minimalizujemy uciążliwe przerwy i odchylenia z kursu!

Busy z Bochnia do Dębicy

wygodna podróż

Wygodną podróż do Niemiec gwarantują nowe busy z Wifi, klimatyzacją, DVD, a także regulacją foteli.

tanie przewozy Bochnia Niemcy

niedrogie ceny

Karta stałego Klienta, duża skala działania i wysoka organizacja pracy gwarantuje konkurencyjne ceny przewozów.

komfortowe przewozy do Holandii

optymalny plan podróży

Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca z Dębicy i dowieziemy pod konkretny adres w Holandii i Niemczech.

BUS I PRZEWOZY BOCHNIA FAQ

Jaki region Polski obsługują busy TomTur?

Busy Tomtur obsługują całe województwo podkarpackie, Rzeszów, Bochnia, a także małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie maksymalnie do 30 km od autostrady A4.

Czy busy Tomtur dojeżdżają w dowolną część Niemiec?

Obsługujemy tylko centralną część Niemiec według trasy zaznaczonej na mapie na naszej stronie. Wyjazdy w inne części Niemiec są możliwe do uzgodnienia telefonicznie. Dla grup zorganizowanych oferujemy możliwość wyjazdu w dowolną część Niemiec.

W jakie dni tygodnia kursują busy?

Harmonogram przewiduje wyjazdy z Polski we wtorki, czwartki, piątki i soboty, natomiast z Holandii w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Wyjazdy dla grup zorganizowanych są możliwe w dowolnym dniu tygodnia.

Jaką ilość bagażu obejmuje cena biletu?

Cena biletu obejmuje dwie walizki oraz jeden bagaż podręczny. Większa ilość bagażu wymaga dodatkowej dopłaty.

Gdzie najczęściej jadą busy z Bochni?

Busy najczęściej jeżdżą na trasie Bochnia Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

lokalizacja przewozy międzynarodowe

ADRES

BABICE 187 C,
37-754 BABICE

Adres Busy Tomtur

NIP 7951644829

REGON 362444446