Busy Katowice Holandia

BUSY KATOWICE HOLANDIA

BUSY Z KATOWIC DO NIEMIEC I HOLANDII

Realizujemy profesjonalne i atrakcyjne busy Katowice Holandia – Niemcy i przewozy do Belgii z adresu pod adres. Głównie obsługujemy: Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia i okolice. Jako profesjonalny przewoźnik, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu naprawdę najtańszą usługę! Charakteryzuje nas atrakcyjna cena, punktualny przewóz i kompleksowe podejście do zlecenia. Przeprowadzamy busy do Niemiec i Holandii z miasta Katowice i całego województwa podkarpackiego. Przy tym dowozimy Klientów z małopolski i śląska niedaleko autostrady A4. Tomtur jest jedną z głównych ogólnokrajowych przedsiębiorstw realizujących busy dla miasta Katowice. Wielką chlubą są dla nas nasi profesjonalni szoferzy. Znamienne doświadczenie zezwala firmie chlubić się solidną, ale i cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na unowocześnianiu, a także rozwijaniu usług – co owocuje jednymi spośród najlepszych cen na bus z Katowice do Holandii i Niemiec.

Przewozy Katowice Holandia i Niemcy

Nasza wspaniała flota busów od dawna dowozi tysiące podróżnych! Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsługi Państwa oraz przeprowadzenie przewozu. Od dawna staramy się uskutecznić wszelkie części naszej pracy, żeby nic nie opóźniało przeowzów. W ofercie są zarówno busy, ale również tani przewóz paczek, a także bagaży. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy doborze właściwych kierunków przejazdu z Katowice do Holandii i Niemiec. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Posiadane busy to zawsze nowoczesne i pachnące Reanult Traffic. Nieduża opłata za busy dla miasta Katowice bierze się z ogromnej popularności oraz opracowanych metod przewozu. Busy korzystają z nowoczesnej, a także aktualizowanej w czasie rzeczywistym nawigacji TOMTOM traffic, więc nigdy nie ma trudności z przyjazdem pod wyznaczony adres spod drzwi do drzwi! Nasz codzienny kierunek to busy: Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

BEZPIECZNE BUSY DO HOLANDII I NIEMIEC Z KATOWIC!

BUSY KATOWICE HOLANDIA – NIEMCY

Poznaj nasze atuty! Busy Katowice Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

Busy Katowice Niemcy

Szybki przejazd

Tomtur oferuje busy do Niemiec najszybszą i precyzyjnie ustaloną trasą. Minimalizujemy uciążliwe przerwy i odchylenia z kursu!

Busy z Holandii do Katowic

wygodna podróż

Wygodną podróż do Niemiec gwarantują nowe busy z Wifi, klimatyzacją, DVD, a także regulacją foteli.

tanie przewozy Katowice Niemcy

niedrogie ceny

Karta stałego Klienta, duża skala działania i wysoka organizacja pracy gwarantuje konkurencyjne ceny przewozów.

komfortowe przewozy do Holandii

optymalny plan podróży

Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca z Dębicy i dowieziemy pod konkretny adres w Holandii i Niemczech.

BUSY Z KRAKOWA DO HOLANDII

Jeśli szukasz bezpiecznego i wygodnego sposobu na przemieszczanie się z Katowic do Holandii, to Tomtur jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nasza firma zapewnia wysokiej jakości usługi przewozu osób i paczek między Polską a Holandią. Nasze busy Katowice Holandia to doskonały wybór dla tych, którzy chcą uniknąć stresu i zamieszania związanego z podróżami samolotem lub innymi środkami transportu. Nasze busy są wyposażone w najnowsze technologie, takie jak klimatyzację, Wi-Fi i gniazdka elektryczne, aby zapewnić pasażerom jak najwięcej komfortu podczas podróży. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają bezpieczne i sprawne przemieszczanie się między Katowicami a Holandią. Wszystkie nasze busy są regularnie serwisowane i wyposażone w elementy zabezpieczające, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym pasażerom. Tomtur jest zawsze gotowy, aby zapewnić swoim klientom najlepsze usługi przewozu. Nasza flota składa się z nowoczesnych i wygodnych busów, które zapewniają wyjątkowe wrażenia podróży. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z naszej usługi busy Katowice Holandia. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i ciesz się wygodnym i bezpiecznym przejazdem z Tomtur. Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować swoje miejsce.

BUS I PRZEWOZY KATOWICE FAQ

Jaki region Polski obsługują busy TomTur?

Busy Tomtur obsługują całe województwo podkarpackie, Rzeszów, Katowice, a także małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie maksymalnie do 30 km od autostrady A4.

Czy busy Tomtur dojeżdżają w dowolną część Niemiec?

Obsługujemy tylko centralną część Niemiec według trasy zaznaczonej na mapie na naszej stronie. Wyjazdy w inne części Niemiec są możliwe do uzgodnienia telefonicznie. Dla grup zorganizowanych oferujemy możliwość wyjazdu w dowolną część Niemiec.

W jakie dni tygodnia kursują busy?

Harmonogram przewiduje wyjazdy z Polski we wtorki, czwartki, piątki i soboty, natomiast z Holandii w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Wyjazdy dla grup zorganizowanych są możliwe w dowolnym dniu tygodnia.

Jaką ilość bagażu obejmuje cena biletu?

Cena biletu obejmuje dwie walizki oraz jeden bagaż podręczny. Większa ilość bagażu wymaga dodatkowej dopłaty.

Gdzie najczęściej jadą busy z Katowic?

Busy najczęściej jeżdżą na trasie Katowice Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

lokalizacja przewozy międzynarodowe

ADRES

BABICE 187 C,
37-754 BABICE

Adres Busy Tomtur

NIP 7951644829

REGON 362444446