Busy podkarpacie Niemcy

BUSY PODKARPACIE NIEMCY

BUSY DO NIEMIEC PODKARPACKIE

Busy Podkarpacie Niemcy to jeden z fundamentów naszej działalności od wielu lat. Ciężko wskazać jakiekolwiek miasto w tym Państwie, w którym nie gościliśmy! Nasza komfortowa flota busów od wielu lat przewozi tysiące zadowolonych i stałych klientów szybko i wygodnie do celu. Busy do Niemiec z Podkarpacia to tylko jedna z tras, którą obsługuje nasza firma transportowa, spod drzwi do drzwi. Jedziemy na Niemcy przez regiony: Małpolska, Śląsk, dolnośląskie i opolskie, skąd odbieramy naszych pasażerów. Od początku powstania Tomtur, podejmujemy wszelki wysiłek, aby umożliwić wszystkim podróżującym, odbyć tę daleką podróż w komfortowych warunkach, a także w jak najlepszej cenie. Nasza flota busów do Niemiec jest regularnie wymieniana na najnowsze modele Renault Trafic. Pozwala nam to zniwelować efekt awaryjności praktycznie do zera. Wsiadając do naszego busa, masz pewność dotarcia do celu zawsze na czas.

Przewozy Podkarpacie Niemcy

Zawodowi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, wiedza czym jest bezpieczna podróż, a także posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje i badania, aby taką usługę świadczyć. Busy do Niemiec z Podkarpacia, a także z Niemiec na podkarpackie wyjeżdżają regularnie według harmonogramu przedstawionego na naszej stronie. Busy korzystają z nowoczesnej i aktualizowanej na bieżąco nawigacji TOMTOM traffic, dlatego nigdy nie ma z problemu z dotarciem pod wyznaczony adres!

Indywidualne podejście do każdego z klientów oraz nasze starania o jego zadowolenie pozwala nam być liderem rynku na busy do Niemiec z Podkarpacia, Małopolski i Śląska. Zapraszamy do kontaktu i regularnego korzystania z naszych usług. Czekają na Ciebie atrakcyjne zniżki!

Zobacz także: Busy z Holandii na Podkarpacie

BEZPIECZNE BUSY DO NIEMIEC Z TOMTUR!

BUSY NIEMCY POLSKA PODKARPACKIE

Podkarpacie, Małopolska, Śląsk, Opolskie i Dolnośląskie

Busy Rzeszów Niemcy

Szybki przejazd

Tomtur oferuje busy do Niemiec najszybszą i precyzyjnie ustaloną trasą. Minimalizujemy uciążliwe przerwy i odchylenia z kursu!

Busy z Niemiec na podkarpacie

wygodna podróż

Wygodną podróż do Niemiec gwarantują nowe busy z Wifi, klimatyzacją, DVD, a także regulacją foteli.

tanie przewozy podkarpacie Niemcy

niedrogie ceny

Karta stałego Klienta, duża skala działania i wysoka organizacja pracy gwarantuje konkurencyjne ceny przewozów.

komfortowe przewozy

optymalny plan podróży

Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca, np. z Rzeszowa i dowieziemy pod konkretny adres w Niemczech.

BUSY DO NIEMIEC FAQ

Jaki region Polski obsługują busy TomTur?

Busy Tomtur obsługują całe województwo podkarpackie, Rzeszów, Dębica, a także małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie maksymalnie do 30 km od autostrady A4.

Czy busy Tomtur dojeżdżają w dowolną część Niemiec?

Obsługujemy tylko centralną część Niemiec według trasy zaznaczonej na mapie na naszej stronie. Wyjazdy w inne części Niemiec są możliwe do uzgodnienia telefonicznie. Dla grup zorganizowanych oferujemy możliwość wyjazdu w dowolną część Niemiec.

W jakie dni tygodnia kursują busy?

Harmonogram przewiduje wyjazdy z Polski we wtorki, czwartki, piątki i soboty, natomiast z Holandii w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Wyjazdy dla grup zorganizowanych są możliwe w dowolnym dniu tygodnia.

Jaką ilość bagażu obejmuje cena biletu?

Cena biletu obejmuje dwie walizki oraz jeden bagaż podręczny. Większa ilość bagażu wymaga dodatkowej dopłaty.

Gdzie najczęściej jadą busy do Niemiec?

Busy najczęściej jeżdżą na trasie Podkarpacie, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia, Berlin.

lokalizacja przewozy międzynarodowe

ADRES

BABICE 187 C,
37-754 BABICE

Adres Busy Tomtur

NIP 7951644829

REGON 362444446