Busy Małopolska Holandia

BUSY MAŁOPOLSKA HOLANDIA

BUSY Z MAŁPOLSKI DO NIEMIEC I HOLANDII

Oferujemy profesjonalne oraz atrakcyjne busy Małopolska Holandia – Niemcy, a także przewozy do Belgii z adresu pod adres. Głównie obsługujemy: Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia i okolice. Jako rzetelny transporter, chcemy wystosować naszym Klientom naprawdę najtańszą usługę! Cechuje nas atrakcyjna cena, punktualny przewóz, a także pełne podejście do pracy. Oferujemy busy do Niemiec i Holandii z Małopolski i całego województwa podkarpackiego. Oprócz tego dowozimy pasażerów z podkarpacia oraz śląska niedaleko autostrady A4. Tomtur jest jedną z czołowych regionalnych firm oferujących busy Małopolskie. Wielką chlubą są dla firmy nasi doświadczeni szoferzy. Ogromne doświadczenie zezwala grupie chwalić się solidną, ale i docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na unowocześnianiu oraz rozwijaniu oferty – co owocuje jednymi z najlepszych cen na bus z Małopolska do Holandii i Niemiec.

Przewozy Małopolskie Holandia i Niemcy

Nasza nowoczesna flota busów od wielu lat dowozi ogromną liczbę Klientów! Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia Państwa oraz realizacja usługi. Od początku staramy się uskutecznić wszelkie części naszej pracy, żeby nic nie spowolniło transportu. W ofercie są jednocześnie busy, ale również tani przewóz paczek oraz bagaży. Prowadzimy kompleksową pomoc przy dobraniu najlepszych tras przejazdu z Małopolski do Holandii i Niemiec. Nasz fachowy oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Posiadane busy to zawsze nowoczesne i pachnące Reanult Traffic. Niska cena za busy dla lokalizacji Małopolska bierze się z wysokiej popularności, a także wypracowanych metod transportu. Busy korzystają z nowoczesnej oraz aktualizowanej w czasie rzeczywistym nawigacji TOMTOM traffic, z tego powodu nigdy nie ma problemu z dotarciem pod wyznaczony adres spod drzwi do drzwi! Nasz najpopularniejszy kierunek to busy: Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

BEZPIECZNE BUSY DO HOLANDII I NIEMIEC Z MAŁOPOLSKI!

BUSY MAŁOPOLSKA HOLANDIA – NIEMCY

Poznaj nasze atuty! Busy Małopolska Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

Busy małopolska Niemcy

Szybki przejazd

Tomtur oferuje busy do Niemiec najszybszą i precyzyjnie ustaloną trasą. Minimalizujemy uciążliwe przerwy i odchylenia z kursu!

Busy z Holandii do małopolski

wygodna podróż

Wygodną podróż do Niemiec gwarantują nowe busy z Wifi, klimatyzacją, DVD, a także regulacją foteli.

tanie przewozy małopolska Niemcy

niedrogie ceny

Karta stałego Klienta, duża skala działania i wysoka organizacja pracy gwarantuje konkurencyjne ceny przewozów.

komfortowe przewozy do Holandii

optymalny plan podróży

Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca z Małopolski i dowieziemy pod konkretny adres w Holandii i Niemczech.

BUS I PRZEWOZY MAŁOPOLSKA FAQ

Jaki region Polski obsługują busy TomTur?

Busy Tomtur obsługują całe województwo podkarpackie, Rzeszów, Dębica, a także małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie maksymalnie do 30 km od autostrady A4.

Czy busy Tomtur dojeżdżają w dowolną część Niemiec?

Obsługujemy tylko centralną część Niemiec według trasy zaznaczonej na mapie na naszej stronie. Wyjazdy w inne części Niemiec są możliwe do uzgodnienia telefonicznie. Dla grup zorganizowanych oferujemy możliwość wyjazdu w dowolną część Niemiec.

W jakie dni tygodnia kursują busy?

Harmonogram przewiduje wyjazdy z Polski we wtorki, czwartki, piątki i soboty, natomiast z Holandii w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Wyjazdy dla grup zorganizowanych są możliwe w dowolnym dniu tygodnia.

Jaką ilość bagażu obejmuje cena biletu?

Cena biletu obejmuje dwie walizki oraz jeden bagaż podręczny. Większa ilość bagażu wymaga dodatkowej dopłaty.

Gdzie najczęściej jadą busy z Małopolski?

Busy najczęściej jeżdżą na trasie Małopolska Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Groningen, Haga, Utrecht, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia.

lokalizacja przewozy międzynarodowe

ADRES

BABICE 187 C,
37-754 BABICE

Adres Busy Tomtur

NIP 7951644829

REGON 362444446